Julehilsen fra styret

Takk for i år!
De to største begivenhetene i SVK dette året har vært rasespesialen og den store spørreundersøkelsen om hverdagslivet til spansk vannhund. Resultatet av spørreundersøkelsen gir oss alle et bedre grunnlag for videre forvaltning av rasen.  
De viktigste datoene i 2024 er årsmøtet lørdag 16. mars og rasespesialen helgen 13.-15. september. Sett av datoene! Mer informasjon kommer på nyåret.
Vi ønsker å gjøre nyhetsbrevene litt mer innholdsrike fremover. Kom gjerne med ønske om tema du vil vi skal ha med! Send forslagene til klubbens e-post.
Tusen takk til alle dere som støtter rasen og klubben med medlemskap! En spesiell takk til dere som bidrar med verv som gjør det mulig å gjennomføre arrangementer og aktiviteter! Dere er utrolig viktige alle sammen!
God Jul og Godt Nytt År! 🎄🎅🎁
Hilsen styret
 
%d bloggere liker dette: